пятница, 11 августа 2017 г.

Виглядати молодше ЛЕГКО: 5 простих правил!

Отже, як повернути молодість і позбутися від усіх ознак старості: фізичних і, що важливіше, психологічних?
Для початку, не зайве впасти в дитинство і припинити робити серйозне обличчя -- в певному віці воно жінку не прикрашає. Зважитеся прямо сьогодні на такий експеримент і тоді, можливо, ви знову відчуєте смак до життя, який був втрачений за довгі роки «серйозного дорослого» існування.
Выглядеть моложе: 5 простых правил
Не факт, що завтра ви згадайте, і буде дотримуватися цих правил, але всякий раз, коли будете до них повертатися, ваші очі будуть сяяти тим бешкетною хуліганських вогнем, який робить такими привабливими обличчя дітей і молодих людей. І, до речі, чим частіше ви будете їх використовувати у житті, тим краще вона складеться – ці правила застосовні в будь-якій сфері. Адже молодість і краса – поняття системні.
ОК, почніть:
1) Дивитися захопленими очима на співрозмовників.
Якщо ви не пам'ятаєте, як це робиться, згадайте обличчя своїх дітей – як вони дивляться на вас. Як вони дивляться на світ -- розкривши рота, широко відкривши очі від подиву, згадайте, як вони щиро захоплюються вами. І ви готові віддати їм свою любов, захист – все, що попросять. Великі очі й по-дитячому круглі особи привабливі для величезної кількості людей і викликають позитивні емоції. Дивіться так на чоловіка, навіть якщо прожили з ним 15 років, і нічого, крім нудьги він у вас не викликає. Якщо ви хочете змінити цю ситуацію, зробити життя яскравішим для чоловіка, і, насамперед, для себе – дивіться на нього з захопленням.
З захопленням приймаєте будь коментар. «Який ти розумний, це що-то!» - казала одна панянка в загальній компанії, дивлячись на свого коханця і сміючись кожної дурною його жарту. І той сяяв від щастя, а всі законні чоловіки в цей момент тихо йому заздрили. Тому, що від своїх дружин рідко хто дочекається захоплення. Ми взагалі всі недолюблені , недоласканные – ні батьками, ні близькими людьми, тому така дрібниця, як комплімент і захоплене обличчя творять чудеса. Особливо у відношенні чоловіків.
Як писала Агата Крісті: «У випадку з чоловіками лестощів багато не буває». Чудова усмішка, комплімент зараз прирівнюються до бізнес-зброї – чи знаєте ви, що психологи вчать своїх слухачів з числа бізнесменів, чиновників високого рангу, людей, які хочуть досягти більшого у своєму житті – вчать робити компліменти?
Выглядеть моложе: 5 простых правил
У Джона Максвелла, експерта з питань лідерства, є спеціальне правило встановлення ефективних комунікацій – правило перших 30 секунд, коли, при зустрічі з людиною, ти повинен зробити комплімент – не важливо чому: машині, годинах, очам, оксамитового голосу і т. п. І тоді людина автоматично буде відчувати прихильність до тебе.
Коли Алан Піз моє запрошення проводив в Казані майстер-класи «Читати людину як відкриту книгу» для бізнес-аудиторії, третина всього виступу присвятив значення Усмішки у житті успішної людини. Всі думали, що ось він зараз навчить нейролінгвістичного програмування, і ми зможемо впливати на мозок партнера... А він вчив посміхатися, тому що на мозок така малість впливає краще, ніж гіпноз, антидепресант і НЛП разом узяті. На кого дивитися захоплено? На чоловіка, якщо доріг, потенційних бойфрендів, начальників, партнерів по бізнесу, дітей -- загалом, на всіх.
2) Дурачьтесь!
Хулиганьте, будьте як діти, грайте разом зі своїми дітьми у всі їх легковажні ігри. І не думайте про те, що про вас скажуть сусіди по будинку та інші – вони просто вам заздрять! Вони не бачать у цей момент маму з дитиною, вони бачать МОЛОДУ маму з дитиною, а це все міняє. Частіше виїжджайте на природу, будьте допитливими, захопленими.
3) Цікавтеся всім на світі.
Молоді -- вони хочуть всі, а що нам заважає хоча б ХОТІТИ? Тим самим, ми відкриваємо свій мозок назустріч новому. Горезвісне розширення свідомості досягається не тільки медитацією. Одне тільки «хочу!» стирає перепони та обмеження в нашому мозку. І вистачить читати жіночі журнали зі статтями про «33 способу доставити чоловікові задоволення» (хоча і це в житті не зашкодить). Подивіться, що читають чоловіки – і розвивайте свій інтелектуальний потенціал. Світ швидко прогресує, а жіночий глянець досі мнеться десь на кухні, на показах мод і в гардеробах зірок. Ну, ще мистецтво нам подають в якості їжі духовної.
А що читає ваш чоловік? Журнал «Форбс» і «Популярну механіку»... Одне лише захоплене обличчя ПРИВЕРНЕ до вас людей, але вони ЗАТРИМАЮТЬСЯ поряд з інтелектуальними і просунутими персонами, адже всім хочеться рости. Ніхто не хоче мати справу з Попелюшками. Ваші амбіції, ваш розум, ваш жвавий інтерес надихають чоловіка, за умови, що у вас при цьому захоплене обличчя, а не презирлива маска.
3) Не скаржтеся на життя, бізнес, чоловіка, дітей, зовнішність і т. д. Якого Джина ви будите тим самим в посудині бажань? Джина невдач, огидною неуспішною життя, де головний діючий персонаж – це ви, лузер. Так, своїми руками, а точніше, вустами, ви прогнозуєте своє майбутнє, проклинаючи даний або минуле. Ми вже говорили про клітинках мозку і сигнали, які він приймає і відсилає. Говорячи про негатив, думаючи про негатив, ви звертаєте свою увагу тільки на негатив, активуєте тільки ці «осередки» мозку. І тільки негативні сигнали ваш мозок посилає в простір навколо вас. Ну, як тут може щось змінитися, тим більше на краще?
Є гарний вислів, що підсвідомість жартів не розуміє. І якщо ви говорите, що все погано, в надії, що вас пожаліють і прийдуть на допомогу, то будьте впевнені – не пожаліють і не прийдуть. Ви не даєте шансу підсвідомості виправити ситуацію. Ось чому, для покращення ситуації, у тому числі для підняття самооцінки важливо дякувати за ті невичерпні блага, які нам дані. «Всі люди як люди, а я знову красуня!» -- каже телеведуча Лєра Кудрявцева, дивлячись на себе в дзеркало вранці. І це працює! Не соромтеся робити компліменти і почніть перш за все з себе.
Вимовляєте як молитву кожен день ті характеристики, які відповідають вам насправді: молода, красива, успішна, струнка...- Налаштуйте себе на те, ким ви дійсно хочете бути. Так, нахабно, зухвало нахвалюючи себе і ніколи, навіть в жарт, не критикуючи свою зовнішність, характер, розумові здібності, життя і т. д. Згадайте ефект рекламних повідомлень – коли ролик про диво-пилососі нам покажуть в тисячний раз, нам дійсно стане здаватися, що цей пилосос -- диво. Що стосується проблем -- так це ж бадьорить і тонізує, коли є що покращувати і доводити до досконалості. З будь-якої ситуації можна витягти користь, чи не так?
І не спілкуйтеся з тими, хто скаржиться на життя. Слухайте, у вас на своє життя часу не вистачає, щоб прожити її смачно, з користю, дихаючи на повні груди. Хто там цілиться на цю вашу груди могильною плитою своїх проблем? Невдачі -- це заразно. І якщо ви не знаєте, як допомогти людині, то дайте йому шанс самому в усьому розібратись. Це його карма, його життя, це його доля чогось вчить. Всі ці «задушевні» розмови про бідах і невдачах -- колосальний відтік енергії в якесь депресивно-агресивне болото, в якому потонете обидва. Все, що ми можемо дати в таких випадках -- підбадьорити людину, сказати, що віримо в нього. Все що ми можемо-послати йому любов. Все інше в руках самої людини, Господа Бога і професійного психолога.
4) Перебувати в гарному настрої.
Як кажуть у нас на заняттях йогою -- посміхайтеся мозком. З будь-якої ситуації можна витягти користь, так що за великим рахунком приводів для поганого настрою може бути достатньо, а ось вигідні від нього – жодної. Налаштуйте мозок на вигоду, це дозволяє вирішити багато проблем.
5) Будьте легкі на підйом.
Моя подруга, дизайнер-модельєр Катя Борисова любить повторювати: «Спонтанність – це ознака молодості!». Як-то вона мені зателефонувала і запропонувала зустрітися, але я була дуже завантажена роботою, проблемами, які там виникли, що, природно, відмовилася. На що Катя і видала ту свою фразу «Спонтанність-ознака молодості». Це було точне попадання в больову точку – кому з нас не хочеться бути молодою, безтурботною дівчиною, у якої все життя попереду?
Я терміново виїхала до неї, поговорити з розумною людиною – велике благо, під час таких зустрічей з авторитетними тобі людьми відбувається щось, що я називаю осяянням, инсайтом. Це виключно корисно для життя, але ще більш корисно для бізнесу, адже рутина і вузькоколійне існування заважають почути внутрішній голос, інтуїцію. Відповідь приходить не тоді, коли б'єшся над проблемою, вымучивая з себе рішення. Відповідь часто приходить, коли ти повністю відключаєшся, відволікаєшся від цієї проблеми. Ось чому важливо бути легким на підйом, бути відкритим до всього нового.
Скажи світу – так! Скажи «Так!» моменту, скажи «Так!» будь пропозицією, яке надходить тобі – радить Михайло Литвак. Що не пропонують – відразу погоджуйся. Це хороший сигнал Всесвіту, що тобі потрібно. Дивовижний, абсолютно дієвий закон, дотримуватися його рекомендують і психологи, і екстрасенси.
У мене особисто він викликав навіть пропозицію балотуватися у депутати від жодної партії, хоча до політики я не маю відношення. Лише продовжуючи погоджуватися, я стала навіть «обличчям партії»! На цьому я благополучно завершила свою «кар'єру», тому що флірт з політикою – приємний, а от з політиками – не дуже.
Джерело - garna.top

Комментариев нет:

Отправить комментарий